Hakkımızda
Vizyonumuz:
Bireysel ihtiyaçları, toplumsal bir iyilik hareketine dönüştürmek.  


Misyonumuz:

Müşterilerimize kaliteli bir alışveriş deneyimi yaşatırken, yapılan her alışveriş karşılığında emsal bir ürünü ihtiyaç sahibi çocuklara hediye ederek, bir sosyal yardımlaşma hareketine öncü olmak.


Farkımız:

ikimizealdim.com olarak amacımız, giyim konusundaki ihtiyaçlarınıza kaliteli bir hizmet anlayışıyla cevap verirken, bunun aynı zamanda bir yardımlaşma hareketine dönüşmesini sağlamaktır. Kendiniz için düşündüğünüz her ürünün emsali, ikimizealdim.com aracılığı ile ihtiyaç sahibi çocukların da hayatını kolaylaştıracaktır.

ikimizealdim.com ailesinde yeni doğan bir bebekten, yetişkin bir insana kadar her bireyin ev giyim ve iç giyim ürünlerini rahatlıkla bulabilirsiniz. Birbirinden kaliteli ürünleriyle hem sağlığınızı hem de imajınızı düşünen ikimizealdim.com, rahatınız için de çok geniş skalada ürün çeşitliliğini bünyesinde barındırmaktadır.

Güvenli alışverişin tüm unsurlarını barındıran ikimizealdim.com, dürüst, şeffaf ve tutarlı hizmet anlayışıyla sizlere her zaman en iyiyi sunmak için çalışmaktadır. Güvenilir ticaretin yanında kurduğu gönül köprüsüyle de farklılığını ortaya koyan ikimizealdim.com, yaptığınız her alışverişi bir iyilik hareketine dönüştürmektedir.

Kendiniz için seçtiğiniz her ürün, ikimizealdim.com tarafından büyük bir özenle belirlenen ihtiyaç sahibi çocuklara da ulaştırılmaktadır. Böylelikle hem siz arzu ettiğiniz giyim eşyasına kavuşursunuz, hem de bir çocuğun hayatına dokunmanın huzurunu içinizde hissedersiniz.

 

Sizin ihtiyacınız, bir çocuğun hayali olabilir.  Biz bu hayalin kapılarını araladık. Gelin, minik kalplere beraber dokunalım. Siz sevinin, onlar da gülsün... Çocuk gülerse, dünya güler…